#kustigslustigs APRĪLIS mājas treniņu programma 4.NEDĒĻA

#kustigslustigs APRĪLIS mājas treniņu programma 4.NEDĒĻA

Turpinām būt kustīgi lustīgi! Arī Tā Var sadaļā TRENIŅI tagad atradīsi pilnu 4 nedēļu mājas treniņu programmu, kas motivēs Tevi izkustēties vismaz 5 reizes nedēļā. Nu tā – lai neieūsētu.

Katrs treniņš neaizņems vairāk par 30 min. Vari vingrot mājās, ārā vai jebkur citur, kur ir iespēja sekot līdzi treniņa video.

#kustigslustigs 1. NEDĒĻA

#kustigslustigs 2. NEDĒĻA

#kustigslustigs 3. NEDĒĻA

Tev ir vajadzīgs vingrošanas paklājiņš (sedziņa arī der), kāda ierīce, kurā atskaņot Youtube video un apņēmība 20-30 min dienā izkustināt savu ķermeni. Pildot šo programmu Tu netikai trenēsi savus muskulīšus,  bet arī disciplīnu – darīt kaut ko regulāri.

Kā man veicās pagājušajā nedēļā?

3. aprīļa nedēļa bija drusku traka. Stresaina. Un nogurdinoša. Pilnīgi noteikti – izkustējos minimālās 5x pa 20-30 min, bet ne tik kvalitatīvi (intensīvi?) kā būtu vēlējusies.

Pirmdien improvizēju treniņu ārā, jo bērni nebija notarami telpās. Otrdien izgāju paskriet. Trešdiena pagāja darbos… Ceturtdien pajogoju. Piektdiena – pavasara tīrīšana skaitās vingrošana? Sestdien izgāju paskriet (cik siiiiiiilts!). Svētdien kādu brīdi pēc Lieldienu brokast-pusdienām pieveicu piektdienas Blogilates treniņu. Darīts!

Ooo, tagad kad visu pierakstīju – neizskatās nemaz tik čābīgi. Savilkšu ķeksīšus arī savā progresa kalendārā, lai mēneša beigās būtu varu novērtēt savus centienus vizuāli. Tu arī vari tikt pie tāda kalendāra ŠEIT:

4. NEDĒĻA

Uzmanību, gatavību, starts! Tāpat kā iepriekš savā Instagram @arita.var Story sadaļā katru reizi pēc vingrošanas ielikšu pēc-treniņa emociju bildi – motivācijai! Tu vari darīt tāpat, lietojot tēmuri #kustigslustigs vai ietagojot mani @arita.var

Pirmdiena

30 min treniņš visam ķemenim. Kājas, presīte, rokas – tiks izkustināts viss! (tieši tas kas vajadzīgs pēc Lieldienu svinēšanas, vai ne?) Popsugar video kā vienmēr tiek demonstrētas arī atvieglotās vingrinājumu versijas – izmanto tās, ja sāp ceļi vai šodien nejūties tik spēcīgi.

Otrdiena

25 min intervālu treniņš sirsniņai un muskulīšiem. Man otrdienās patīk iziet paskriet, bet ja nesanāk, tad Body project treniņi ir vieni no retajiem, kas spēj mani motivēt trenēt kardio mājās.

Trešdiena

Tikai 12 min., bet Tava presīte un mugura šito jutīs vēl kādu laiciņu. Izcils treniņš stājas uzlabošanai.

Ceturtdiena

25 min kardio treniņš ar kikboksa elementiem. Ja alksti pēc svaiga gaisa, šo vari aizvietot ar 20-30 min ātru pastaigu, velo braucienu vai lēnu, lēnu skrējienu. Tikai neaizmirsti pēc tam izstaipīties (skat. pēdējo video)!

Piektdiena

30 min spēka joga ķermenim un garam. Izstaipīsimies, trenēsim presīti un relaksēsimies – kas vēl vajadzīgs izcilam 4 nedēļu mājas treniņu cikla nobeigumam! Lai izdodas!

Ekstra stiepšanās

Ja jūti stīvumu muskuļos pēc kāda mājas treniņa vai skrējiena ārā, uzliec šo video un kārtīgi izstaipies. Tas palīdzēs atjaunoties.

 

Ceturtā nedēļa galā! Kādas sajūtas? Cik ķeksīšu treniņu progresa kalendārā? Pastāsti komentāros!

-Arita

Komentāri