#kustigslustigs APRĪLIS mājas treniņu programma 3.NEDĒĻA

#kustigslustigs APRĪLIS mājas treniņu programma 3.NEDĒĻA

Trešā kustīgi kustīgā nedēļa ir klāt! Šī bezmaksas mājas treniņu programma motivēs Tevi izkustēties vismaz 5 reizes nedēļā pa 20-30 min. Atceries, ka attiecībā uz veselību un sportu darbojas sauklis “Mazāk ir vairāk, biežāk ir labāk”. Ja bieži netiec vingrot ārpus mājas (hei, jaunās māmiņas!), tad pavingro turpat mājās – Tavs ķermenis būs pateicīgs!

Katru nedēļu līdz aprīļa beigām es publicēšu plānu ar 5 video treniņiem 5 nedēļas dienām (tās 2 dienas pāri palikušās nedēļas dienas lai kalpo par buferzonu, lai paveiktu iekavēto, vai vienkārši – lai atpūstos).

Tev ir vajadzīgs vingrošanas paklājiņš (sedziņa arī der), kāda ierīce, kurā atskaņot Youtube video un apņēmība 20-30 min dienā izkustināt savu ķermeni. Pildot šo programmu Tu netikai trenēsi savus muskulīšus,  bet arī disciplīnu – darīt kaut ko regulāri.

Lai mēneša beigās vieglāk būtu izvērtēt savus panākumus, lejuplādē PROGRESA KALENDĀRU, kurā atzīmē katru paveikto treniņu:

Iepriekšējo nedēļu treniņi:

#kustigslustigs 1. NEDĒĻA

#kustigslustigs 2. NEDĒĻA

Es esmu pieveikusi VISUS iepriekšējos treniņus, juuhuuu! Bet ja Tev neiet tik spīdoši, nebēdājies (un galvenais – neatmet visam ar roku!). Kad pirmoreiz dzīvē saskāros ar mājas treniņu programmu, kurā bija jāvingro 5 reizes nedēļā, es domāju, ka autori ir galīgi ku-kū! Kurš tik bieži vingro?! Bet es izmēģināju, pieveicu savu slinkumu un atklāju, ka tas ir sasodīti forši tā 20-30 min. dienā izkustēties. Veltīt sev, savam ķermenim un tā attīstībai.

Taču es pilnīgi saprotu, ja dzīvē gadās tā, ka nu nav spēka treniņam…ka uznāk besis…vai visa diena ir pagājusi kā vāverei ritenī. Man tā bija šonedēļ. Otrdienas un ceturtdienas treniņiem nepietika spēka (nezinu kura vairāk – garīgā vai fiziskā?). Es nolēnu atpūsties, taču nākamajā dienā – trešdien un piektdien – izpildīju gan iekavēto, gan tajā dienā paredzēto treniņu. Tāds gandarījums!

Atceries, ka arī sestdienās un svētdienās Tu vari (un vajadzētu) izkustēties – iet garās pastaigās, uzspēlēt ķerenes ar bērniem vai doties ar draudzenēm šopingā (es ceturtdien iepērkoties nostaigāju ap 10’000 soļu!). Lai izdodas!

3. NEDĒĻA

Jaunais plāns ir gatavs! Tāpat kā iepriekš savā Instagram @arita.var Story sadaļā katru dienu ielikšu pēc-treniņa emociju bildi. Tu vari darīt tāpat, lietojot tēmuri #kustigslustigs vai ietagojot mani @arita.var

Pirmdiena

Super enerģizējošs 30 min treniņš visam ķemenim. Tā trenere ir bomba! Ja nejūties tik spēcīgi – droši seko meitenei rozā krekliņā, kas demonstrē atvieglotās kustību versijas.

Otrdiena

25 min intervālu treniņš sirsniņai un muskulīšiem. Man otrdienās patīk iziet paskriet, bet ja nesanāk, tad Body project treniņi ir vieni no retajiem, kas spēj mani motivēt trenēt kardio mājās.

Trešdiena

17 min. rīta joga fiziskajai un garīgajai veselībai. Nesanāk pavingrot no rīta? Protams, vari šo pildīt arī vēlāk. Paņem pauzi, ieelpo, izbaudi.

Ceturtdiena

30 min kardio treniņš sirsniņai un muskulīšiem. Ja alksti pēc svaiga gaisa, šo vari aizvietot ar 20-30 min ātru pastaigu, velo braucienu vai lēnu, lēnu skrējienu. Tikai neaizmirsti pēc tam izstaipīties (skat. pēdējo video)!

Piektdiena

~20 min pilates staltākai stājai (2 secīgi video). Ja galīgi nav vingrošanas noskaņojums, Blogilates video vienmēr spēj uzlabot omu. Priecīgu nedēļas nogali!

Ekstra stiepšanās

Man iepatikās Blogilates! Ja jūti stīvumu muskuļos pēc kāda mājas treniņa vai skrējiena ārā, uzliec šo video un kārtīgi izstaipies. Tas palīdzēs atjaunoties.

 

Nedēļa galā! Kurš treniņš patika vislabāk? Pastāsti komentāros!

-Arita

Komentāri