#kustigslustigs APRĪLIS mājas treniņu programma 2.NEDĒĻA

#kustigslustigs APRĪLIS mājas treniņu programma 2.NEDĒĻA

Turpinām būt kustīgi lustīgi! Šī bezmaksas mājas treniņu programma motivēs Tevi izkustēties vismaz 5 reizes nedēļā pa 20-30 min. Tik vien ir vajadzīgs, lai augumu padarītu tvirtāku un sirsniņu veselīgāku.

Katru nedēļu līdz aprīļa beigām es publicēšu plānu ar 5 video treniņiem 5 nedēļas dienām (tās 2 dienas pāri palikušās nedēļas dienas lai kalpo par buferzonu, lai paveiktu iekavēto, vai vienkārši – lai atpūstos).

Tev ir vjadzīgs tikai vingrošanas paklājiņš, kāda ierīce, kurā atskaņot Youtube video un apņēmība 20-30 min dienā izkustināt savu ķermeni. Pildot šo programmu Tu netikai trenēsi savus muskulīšus,  bet arī disciplīnu – darīt kaut ko regulāri.

IETEIKUMS: atzīmē katru paveikto treniņu kalendārā un mēneša beigās varēsi savu centību skaitliski izvērtēt! Pie sava progresa kalendāra vari tikt šeit:

#kustigslustigs 1. NEDĒĻAS treniņus atradši šeit. Tu piedalījies..? Kurš treniņš patika vislabāk?

Es godīgi sakot biju pārsteigta par motivācijas lādiņu, ko deva fakts, ka ir skaidrs plāns, ko katru dienu darīt. Es izpildīju VISUS treniņus! Otrdienā un ceturtdienā pat pamodos agrāk, lai izietu skriet – neko daudz, tikai 2-3 km jeb ~20 min. Pavasara gaisā tas bija tik atsvaidzinoši!

Šo lasot, varētu domāt, ka esmu super aktīvs un motivēts cilvēks. Hā. Šāds plāns pavingrot / izkustēties pa 20-30 min 5x nedēļā man bija jau kopš februāra. Bet tas par 100% īstenojās tikai tagad, kad sastādīju konkrētu programmu. Un ko lai saka – es jūtos enerģiski, gandarīti un gluži vienkārši labi savā ķermenī.

2. NEDĒĻA

Ja nesanāca pavingrot vai atradi info par šo programmu vēlāk – atceries, ka nekad nav par vēlu sākt! Ver vaļā 1. NEDĒĻU vai sāc uzreiz ar šo.

Tāpat kā iepriekš savā Instagram @arita.var Story sadaļā katru dienu ielikšu pēc-treniņa emociju bildi. Tu vari darīt tāpat, lietojot tēmuri #kustigslustigs vai ietagojot mani @arita.var

Pirmdiena

30 min treniņš visam ķemenim. Pirmdienās man patīk tādi intensīvāki treniņi un dāmām no POPSUGAR fitness vienmēr izdodas no manis izspiest maksimumu mājas treniņos, he he. Forši, ka šajos video vienmēr rāda vingrinājumu atvieglotās versijas. Galvenais – neaizmirsti VĒDERU TURĒT SAVĀKTU (stingru)!

Otrdiena

30 min kardio treniņš. Ja ārā labs laiciņš – vari šo aizstāt ar vieglu skrējienu vai velo. Tikai neaizmirsi pēc tam izstaipīties!

Trešdiena

25 min pilates. Mazliet relaksācijas un daaaaudz vēdera preses muskuļu spēka.

Ceturtdiena

20 min HIIT jeb intervālu treniņš. Jau atkal – šodien vari iet arī paskriet vai darīt ko citu sirdij tīkamu.

Piektdiena

20 min joga staltākai stājai. Tik ļoti patīkami izstaipīt visu nedēļas nogurumu!

Ekstra stiepšanās

Ne visos video ir iekļauta pietiekama stiepšanās vingrinājumu sērija. Tāpēc ,ja jūti stīvumu muskuļos pēc kāda mājas treniņa vai skrējiena ārā, uzliec šo video un kārtīgi izstaipies. Tas palīdzēs atjaunoties.

 

Nedēļa galā! Kā veicās..? Vai tiec līdzi visu video intensitātei..? Pastāsti komentāros!

-Arita

 

Komentāri