PAR MANI

Iepazīsimies

Čau, es esmu Arita, sertificēta fitnesa trenere, veselīga uztura fane, sieva un 2 enerģisku meiteņu mamma. “Arī Tā Var” ir mans gadiem lolotais sapnis par vietni, kur dalīties ar saviem atklājumiem, gūtajām zināšanām un pārbaudītajām vērtībām ceļā uz veselīgāku dzīvesveidu, kas aizsākās pirms ~3 gadiem. Vairāk par manu ceļojumu:

Arī ilgojies kaut ko mainīt savā dzīvē? Ļauj man būt par Tavu gidu un padarīsim šo procesu par piedzīvojumu!

Ko Tu šeit atradīsi

#1 Vienkāršas un pārbaudītas receptes uzturvielām bagātiem ēdieniem

Ar uzsvaru uz “vienkāršas”, jo es esmu no tiem, kas pat rīsus vāra pēc izstrukcijas un savos 25 gados neprata pagatavot neko sarežģītāku par saldētu dārzeņu zupu.

Visas receptes ir manā virtuvē un manas ģimenes pārbaudītas, jo – ak dies – cik daudz reižu es esmu aplauzusies izmēģinot kaut ko, kas bildē izskatās tik kārdinoši, bet beigās sanāk tikai “meh”. Šeit ir pats labumiņš!

Man ir ļoooti svarīgi, kā ēdiens liek man justies, tāpēc uzturā ierobežoju piena produktu lietošanu un cukuru (oooo, tā vēdera pūšanās!) un receptēs bieži aizstāju klasiskus produktus ar mazāk ierastiem. Gatavoju to, kas liek man justies labi un laimīgi (mmmm, saldā kartupeļa šoko kūka), bet Tu vienmēr vari receptes koriģēt, izmantojot produktus, kas Tev pieejami un Tavam vēderam patīk vislabāk!

#2 Iedvesma un idejas iesācējiem draudzīgiem mājas treniņiem

Zināji, ka Pasaules Veselības organizācija rekomendē nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm vismaz 150 min. nedēļā un tas ievērojami samazina sirds un asinsvadu slimību risku? Plus 2 treniņi muskulatūras nostiprināšanai un Tu jutīsies justies mundri, spēcīgi un gandarīti.

Sadaļā TRENIŅI atradīsi vingrinājumu kompleksus, kas aizņem vien 20-30 min (vai mazāk!) un ir mani absolūtie favorīti staltas stājas, plakana vēdera un galvenā muskuļa – sirds – trenēšanai mājas apstākļos.

#3 Informācija par uzturu, treniņiem un sevis pilnveidi

IR. TIK. SASODĪTI. DAUDZ. INFORMĀCIJAS. Par visu. Un tajā ir viegli apmaldīties. Es ar lielāko prieku dalīšos treneru kursos un patstāvīgā izpētē apgūtajā un caur personīgo pieredzi izlaisatajā informācijā, lai Tev nekad nebūtu jājūtas kā ezītim biezā miglā.

Sadarbība

  • Vēlies individuālo treniņu mājās vai beidzot saprast, ko iesākt trenažieru zālē?
  • Tev iekšā kvēl vēlme uzlabot savu formu, vēlies parunāt par ēdienu vai vispārējo veselību?
  • Pārstāvi zīmolu, kura produkti vai pakalpojumi būtu veselīga dzīvesveida entuziastiem noderīgi?

Sazinies ar mani INSTAGRAM @arita.var vai raksti uz info@aritavar.com un vienosimies par ērtāko sadarbības formu. Es esmu vienmēr gatava palīdzēt!

 

Katru dienu pa mazai uzvarai!

-Arita

 

Starp citu, es neesmu sertificēts uztura speciālists. Šajā mājas lapā atrodamā informācija par uzturu ir balstīta uz patstāvīgi veiktu informācijas analīzi, treneru kursos apgūto un uz sevis izmēģināto. Pirms veic ievērojamas izmaiņas savā ēdienkartē vai uztura režīmā, konsultējies ar veselo saprātu un vajadzības gadījumā – ārstu vai uztura speciālistu.